Головна » 2017 » Квітень » 27

    Відповідно з «Планом основних заходів підготовки цивільного захисту навчального закладу на 2017 рік», 26 березня 2017 року в школі було проведено День цивільного захисту та об’єктового тренування на тему: «Дії органів управління, сил та структурних підрозділів ЦЗ школи у разі виявлення у навчальному корпусі школи пожежі».

    У цей день класними керівниками та класоводами 1-8 класів проведено уроки за тематикою ЦЗ, а бібліотекарем школи Олицькою Л.В., спільно з вчителем ОБЖ Цирень Л.М., було проведено виставку малюнків за темами «Небезпека очима дітей», «Скажімо наше дружне «Ні!» усім пожежам на землі», «Дії населення у надзвичайних ситуаціях».

    О 10 годині 55 хвилин за сигналом «Увага всім!» проведено учбову евакуацію особового складу школи.

    Під час навчання всі учасники тренування дотримувались правил безпечної поведінки.

    По завершенню навчання перед присутніми виступив директор школи Сипливець С.В., який зазначив, що навчальна евакуація усіх учасників навчально-виховного процесу пройшла організовано, спокійно, динамічно і швидко.

    Директор школи подякував присутніх за високий рівень навченості, виявлений під час тренування.

 

Переглядів: 343 | Додав: zosh11 | Дата: 27.04.2017 | Коментарі (0)

    26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС сталася найбільша в історії атомної енергетики аварія. Реактор четвертого енергоблоку вибухнув, радіоактивні частки йоду, стронцію та цезію поширилися на північну частину України, Білорусі, Прибалтики, Польщі, Швеції, Фінляндії та інших країн.

    Чорнобильська катастрофа спричинила великі людські жертви. Ґрінпіс і міжнародна організація «Лікарі проти ядерної війни» стверджують, що в результаті аварії лише серед ліквідаторів померли десятки тисяч чоловік. За даними організації Союз «Чорнобиль», з 600 000 ліквідаторів 20 % померло і 235 000 стало інвалідами.

    В результаті аварії з сільськогосподарського користування було виведено близько 5 млн га земель, довкола АЕС створена 30-кілометрова зона відчуження, знищені і поховані (закопані важкою технікою) сотні дрібних населених пунктів.

    Забрудненню піддалося понад 200 000 км², приблизно 70 % — на території Білорусі, Росії і України. Радіоактивні речовини поширювалися у вигляді аерозолів, які поступово осідали на поверхню землі.

      Чорнобиль став символом атомної небезпеки в світовому масштабі.

    Саме тому, на вшанування пам’яті ліквідаторів ЧАЕС, 26 квітня 2017 року в Ніжинській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №11 відбувся захід під назвою «Дзвони Чорнобиля», до якого учні школи представили літературну композицію та переглянули документальний фільм про причини та наслідки Чорнобильської катастрофи.

    По закінченню шкільного заходу директор школи, Сипливець Сергій В’ячеславович, взяв участь у загальноміському мітингу-реквіумі у парку Героїв Чорнобиля та від імені колективу школи поклав квіти до пам’ятника героям, що врятували світ від атомного лиха.

Переглядів: 369 | Додав: zosh11 | Дата: 27.04.2017 | Коментарі (0)